LAAJA VALIKOIMA MAINOSLAHJOJA

Kaikki mainospalvelut yhdestä paikasta – mukavasti, nopeasti ja ammattitaitoisesti.

Stylus kuulakynä

Logotrade mainoslahja tuotekuva: Stylus kuulakynä
Logotrade mainoslahjat ja liikelahjat tuotekuva: Stylus kuulakynä
Logotrade mainoslahjat ja liikelahjat tuotekuva: Stylus kuulakynä
Logo trade liikelahja mainoslahja tuotekuva: Stylus kuulakynä
Logo trade liikelahja mainoslahja tuotekuva: Stylus kuulakynä
Logo trade liikelahja kuva: Stylus kuulakynä
Hinta
0.76 €/kpl + alv
Kierrätysalumiinista valmistettu kuulakärkikynä, jossa on kosketusnäyttöpää. Sininen muste.

Valitse väri:

Stylus kuulakynä, Musta
Musta
Stylus kuulakynä, Sininen
Sininen
Stylus kuulakynä, Valkoinen
Valkoinen
Stylus kuulakynä, Hopea
Hopea

Valitse painatus:

Logo 1:
Logo 2:

Painatusalueet:

Painatusalue 1
35 x 7 mm
Painatusalue 2
35 x 7 mm
Painatusalue 3
35 x 7 mm
Painatusalue 4
35 x 7 mm
Painatusalue 5
35 x 7 mm

Syötä lukumäärä:

TuotekoodiLukumääräSaatavuus
MO-MO2157-03
22 869 kpl

Jaa tätä tuotetta ystäville: