PLAŠS REKLĀMAS DĀVANU KLĀSTS

Visi reklāmas produkti vienuviet – ērts, ātrs un profesionāls serviss

Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts

Produkti Dzērienu trauki Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts
Logotrade biznesa dāvanas foto: Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts
Logotrade dāvanas foto: Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts
Logotrade dāvanas foto: Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts
Logotrade biznesa dāvanas foto: Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts
Logotrade Ideja dāvanas foto: Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts
Logotrade dāvanas foto: Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts
Cena
31.60 €/gab + PVN
Ace Aware™ RPET Free On Board Travel Pack ir paredzēts ceļotājiem, kas apzinās budžetu un novērtē ērtības. Šai kompaktajai mugursomai, kas izgatavota no 100% rPET, ir regulējamas plecu siksnas, siksnas rokturis augšpusē un priekšējā kabata ar rāvējslēdzēju, lai ātri piekļūtu svarīgākajām lietām. Galvenajā nodalījumā ir iekļauta elastīga ratiņu siksna papildu funkcionalitātei, un ar 16 l ietilpību tas iederas zem jebkura aviokompānijas sēdekļa. Šī mugursoma ir lieliski piemērota nedēļas nogales ceļojumiem, un tā atbilst maksimālajām bezmaksas rokas bagāžas izmēra prasībām zemo cenu aviolīnijām, nodrošinot, ka par jūsu somu nav jāmaksā papildu maksa. Izgatavots no pārstrādāta poliestera, kas iestrādāts ar AWARE™ marķieri. 2% no ieņēmumiem no katra produkta, kas pārdots ar AWARE™, tiks ziedoti Water.org. Bez PVC.

Izvēlēties krāsu:

Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts, melns
melns
Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts, pelēks
pelēks
Ace Aware™ RPET bezmaksas ceļojumu komplekts, flote
flote

Izvēlēties apdruku:

Logotips 1:
Logotips 2:

Apdrukas laukumi:

Apdrukas laukums 1
120 x 120 mm
Apdrukas laukums 2
50 x 150 mm
Apdrukas laukums 3
50 x 150 mm
Apdrukas laukums 4
20 x 50 mm
Apdrukas laukums 5
20 x 50 mm

Ievadiet daudzumu:

Produkta kodsDaudzumsPieejamība
XD-P763.4501
2 802 gab

Dalies ar šo produktu: