PLAŠS REKLĀMAS DĀVANU KLĀSTS

Visi reklāmas produkti vienuviet – ērts, ātrs un profesionāls serviss

Batian unisex džemperis ar apkakli

Produkti Rakstāmpiederumi Batian unisex džemperis ar apkakli
Logotrade Ideja dāvanas foto: Batian unisex džemperis ar apkakli
Logotrade ziemassvētku dāvanas foto: Batian unisex džemperis ar apkakli
Logotrade biznesa dāvanas foto: Batian unisex džemperis ar apkakli
Logotrade biznesa dāvanas foto: Batian unisex džemperis ar apkakli
Logotrade logo dāvanas foto: Batian unisex džemperis ar apkakli
Logotrade logo dāvanas foto: Batian unisex džemperis ar apkakli
Cena
21.90 €/gab + PVN

Unisex džemperis no organiskas ķemmētas kokvilnas un pārstrādāta poliestera. Apkakle, aproces un apakšmala no 2x1 rievota auduma. Dekoratīvas overlokas šuves plecos, roku izgriezumos, apkakles, aprocēs un apakšmalā. Pusmēness vīle uz iekšējās aizmugurējās apkakles. Noņemama etiķete. Individuāls pārstrādāts iepakojums. Modelis ir 190 cm garš un valkā L izmēru.

PIEZĪME: Pirms pasūtīšanas, lūdzu, pārbaudiet izmēru tabulu. Roly ievēro Spānijas izmērus, kam ir šaurāks dizains.

  • Ar rāvējslēdzēju: No
  • Dzimums: Unisex

  • Marka: Roly
  • Gender: unisex
  • Pcs in carton: 30
  • Materiāls: Kokvilna, poliesters
  • Minimālais daudzums: 5 gab
  • Kategorijas: Visi produkti

Izvēlēties krāsu:

Batian unisex džemperis ar apkakli, Vienkrāsains melns
Vienkrāsains melns
Batian unisex džemperis ar apkakli, Marl Grey
Marl Grey
Batian unisex džemperis ar apkakli, Karaliski zils
Karaliski zils
Batian unisex džemperis ar apkakli, Tumši zils
Tumši zils
Batian unisex džemperis ar apkakli, Sarkans
Sarkans
Batian unisex džemperis ar apkakli, Gaiši rozā
Gaiši rozā
Batian unisex džemperis ar apkakli, Balts
Balts

Izvēlēties apdruku:

Logotips 1:
Logotips 2:

Apdrukas laukumi:

Apdrukas laukums 1
70 x 25 mm
Apdrukas laukums 2
280 x 230 mm
Apdrukas laukums 3
99 x 99 mm
Apdrukas laukums 4
250 x 380 mm
Apdrukas laukums 5
90 x 120 mm
Apdrukas laukums 6
120 x 120 mm
Apdrukas laukums 7
90 x 120 mm
Apdrukas laukums 8
120 x 120 mm

Izvēlēties izmērus:

IzmērsProdukta kodsDaudzumsPieejamība
XSPF-R10713O0
30 gab
SPF-R10713O1
39 gab
MPF-R10713O2
143 gab
25.06.2026: + 300 gab
LPF-R10713O3
135 gab
25.06.2026: + 2 100 gab
XLPF-R10713O4
103 gab
25.06.2026: + 700 gab
2XLPF-R10713O5
16 gab
3XLPF-R10713O6
52 gab

Dalies ar šo produktu: