PLATUS REKLAMINIŲ DOVANŲ PASIRINKIMAS

Visi reklaminiai produktai vienoje vietoje – patogus, greitas ir profesionalus aptarnavimas

Banda fitneso juostos

Logotrade firminės dovanos nuotrauka: Banda fitneso juostos
Logotrade verslo dovanos nuotrauka: Banda fitneso juostos
Logotrade reklaminiai produktai nuotrauka: Banda fitneso juostos
Kaina
11.56 €/vnt + PVM
3 skirtingų guminių atsparumo juostų (išmatavimai: 60 x 5 cm) rinkinys su įvairaus stiprumo optimaliomis treniruotėmis: 2,5 kg/5,5 svaro, 7 kg/15 svarų ir 9 kg/20 svarų. Naudinga pagalba tempiant ir stiprinant raumenis. Fitneso juostos pristatomos po komplektą poliesterio maišelyje.
  • Dimensions: 20 x 12 cm
  • Net weight: 157 g
  • Pcs in carton: 150
  • Minimalus kiekis: 10 vnt
  • Kategorijos: Visos prekės

Pasirinkti spalvą:

Banda fitneso juostos, juoda/mėlyna/raudona
juoda/mėlyna/raudona
Banda fitneso juostos, pilka/šviesiai mėlyna/žalia
pilka/šviesiai mėlyna/žalia

Įveskite kiekį:

Produkto kodasKiekisPrieinamumas
CG-130198
1 317 vnt

Dalintis šiuo produktu: