LAI VALIK REKLAAMKINGITUSI

Kõik reklaamteenused ühest kohast - mugav, kiire ning professionaalseim teenindus

KKK

Kuidas valida reklaamtooteid Logo.ee lehel?

Valige sobivad reklaamtooted kategooriast "Tooted". Teil on võimalus valida tooteid ka alamkategooriatest näiteks:  "Kirjutusvahendid" alamkategooria on "Plastikust pastapliiatsid". Kui tunnete, et tootevalik on liiga lai, on Teil võimalus filtrite lisamisega otsida välja just Teile sobivad reklaamtooted. Näiteks: on Teil võimalus filtreerite tooteid värvi, hinna, suuruse ja brändi järgi, mis on mugav viis leida sobivaim toode. Lisaks saate filtreerida nime järgi alustades numbritest ja A või hinna järgi alustades soodsamast. Filtreerida on võimalik ka tooteid kuvamiste järgi näiteks: mitut toodet kuvatakse või näidatakse ekraanil. Täpset hinda on võimalik arvutada tootel lahtrist "Arvuta hind", sinna palume lisada soovitud toode kogus.  

Parimat nõu annavad meie projektijuhid kes on reklaamkingituste eksperdid. 

 

Mis vahe on Päringukorvil ja Ostukorvil Logo.ee lehel? 

 Päringukorvi soovitame kasutada klientidel, kes soovivad ärikingituse kohta rohkem infot näiteks: kui tootel puudub võimalus valida trüki hinda või soovite täpsustada logo asukohta.

Ostukorvi soovime kasutada klientidele kes teavad täpselt mida soovivad või teevad kordustellimusi, sellisel juhul on võimalik kiiresti tellida soovitud tooted ja tasuda pangalingi või krediitkaardiga. Ühtlasi koheselt nõustuma ka "Müügitingimustega". Ostukorviga tellides täpsustab projektijuht üle toote saadavuse ehk tarneaja ja müügi hinna.   

 

Kas Logo.ee lehel hinnad sisaldavad tootele logo trükkimist, graveerimast või tikkimist (muud logo pealekandmise tehnoloogiad)?

Enamasti on hinnad ilma logo pealekandmiseta, kui ei ole märgitud teisiti. Toodete juures on eraldi trüki, tikandi, graveeringu jne. hinnakalkulaator, mis lisandub hinnale!

 

 Kuidas arvutada trükihinda reklaamtoodetele Logo.ee lehel?

T särgi trükk

Siiditrükki tekstiilile on mugav arvutada meie veebilehel trükikalkulaatoriga, mis on osa meie hinnakalkulaatorist. Siiditrüki hinnad sisaldavad juba trükiraame ja ettevalmistust ning hindasid on võimalik vaadata meie kodulehel koos käibemaksuga või ilma. Valige sobiv tekstiiltoode ja sisestage soovitud kogus. Vajutage järgnevalt nuppu "Arvuta hind" ja lisage linnuke klikkides kasti "Soovin tootele oma logo". Peale seda avaneb Teil võimalus tootele lisada soovitud "Logo 1" või  "Logo 2" ( näiteks: soovite T-särgile teha ühe värvi siiditrükki kahte erinevasse kohta, siis on Teil võimalus automaatselt arvutada siiditrüki hind valides esimesest Logo 1 tulbast "Siiditrükk" ja kõrval olevasse tulpa sisestada "1 värvi trükk" ning korrata seda sama tegevust tulpades Logo 2, koheselt saate kogumaksumuse ilma käibemaksuta). Reklaamrõivaid ja firmatekstiili on võimalik trükkida nii Eestis, kui ka meie Euroopa partnerite trükikodades.

Koos käibemaksuga hindasid on Teil võimalik näha, kui ülevalt paremast nurgast vajutate ikoonile " Kuvatud hinnad on ilma käibemaksuta" mille tulemusel vahetab meie koduleht automaatselt toote ja trüki hinnad ja lisab hindadele käibemaksu ja näidates ikooni  " Kuvatud hinnad on koos käibemaksuga".      

Pastapliiatsi trükk               

Meie kodulehel arvutab hinnakalkulaator ja trükikalkulaator mugavalt Teile kohe ka toote ning tampo trükkimise hinna (hind sisaldab juba trükiraame ja seadistust ning hindasid on võimalik vaadata koos käibemaksuga või ilma), valige sobiv toode ja sisestage kogus. Vajutage nuppu "Arvuta hind" ja lisage linnuke kasti "Soovin tootele oma logo". Koheselt avaneb Teil võimalus tootele lisada "Logo 1" või  "Logo 2" ( näiteks: soovite pastapliiatsile teha ühe värvi trükki kahte erinevasse kohta, siis on võimalus Teil automaatselt arvutada trükihind lihtsalt valides esimesest Logo 1 tulbast "Tampotrükk" ja kõrval olevasse tulpa sisestada "1 värvi trükk" ning korrata sama tegevust tulpades Logo 2 ning koheselt saate kogumaksumuse ilma käibemaksuta). Tooteid on võimalik trükkida nii Eestis, kui ka Euroopa tarnijate trükikodades. Eestis on võimalik trükkida kiiremini ja väikseimaid koguseid ka soodsamalt, lisaks on trükikvaliteet Eestis trükkides parem.   

Koos käibemaksuga hindasid on võimalik näha Teil, kui ülevalt paremast nurgast vajutate nuppu " Kuvatud hinnad on ilma käibemaksuta" mille tulemusel automaatselt süsteem lisab hindadele käibemaksu ja näitab nuppu  " Kuvatud hinnad on koos käibemaksuga". 

  

Kas toodetel on miinimum kogused, tellimisel Logo.ee lehel?

Jah, toodetel on miinimumkogused tellimisel (km ehk käibemaks):

alla 2 € + km toodetel on miinimum kogus 50 tk    

alla 5 € + km toodetel on miinimum kogus 20 tk                

alla 20 € + km toodetel on miinimum kogus 10 tk      

alla 50 € + km toodetel on miinimum kogus  5 tk 

alla 100 € + km toodetel on miinimum kogus 2 tk   

üle 100 € + km toodetel on miinimum kogus 1 tk

Alla miinimum koguste tellimus soovidega, palun kontakteeruge meie projektijuhtidega.  

 

Kui pikk on Logotradest tellitud toodete tarneaeg?

Tavaline tarneaeg Logotradest tellides on 2-3 nädalat, toodetele mis on Euroopa laos. Kiirtellimuste puhul on võimalik reklaammeened ja reklaamtooted toota Teile koos logoga 3-4 tööpäevaga (vajadusel ka 12 tunniga). Kiirtellimuste puhul kontakteeruge meie meeskonnaga. 

Eritellimustel Aasiast on tarneaeg lennutranspordiga 3-4 nädalat ja meretranspordiga 90 - 100 päeva.  

 

Kuidas käib tasumine? 

Logo.ee kodulehelt tellides reklaamkaupasid on võimalik teil tasuda kas pangalingiga (Swedbank, SEB, Danske, Luminor, LHV, Coop, Pogopay ja Liisi ID). Lisaks on võimalik tasuda ka automaatselt genereeritud ettemaksuarvega.

Meie projektijuhtidega konsulteerides on võimalik leida Teile sobiv maksetähtaeg. Uutel klientidel on reeglina maksetingimuseks ettemaks, kui ei ole kokkulepitud teisiti.     

 

Kuidas on võimalik näha ärikingituste ja meenete näidiseid?

Populaarsemad reklaamkingituste näidiseid on meil näidistesaalis kontoris, asukohaga Pärnu mnt 160 a, 11317, Tallinn. Eelnevalt palume täpsustada näidiste olemasolu meie projektijuhtidega. Kui näidiseid ei ole näidistesaalis, on näidiste tarneaeg 3-7 päeva, Euroopa keskladudest. Erilahenduste näidiste tellimisel Aasiast on tarneaeg 10-20 päeva. 

 

Kuidas saan kauba kätte?

Logotrade kodulehelt logo.ee tellidest reklaamtooteid, saadame Teile tooted Omniva või Smartposti pakiautomaati. Lisaks on võimalik tooted tellida ka DPD kulleriga või tulla meie kontorisse toodetele ise järgi (Pärnu mnt 160 A, Tallinn). Tellimuse vormistamisel projektijuhi nõu ja jõuga, saadab projektijuht isiklikult Teie tooted Teile parima transpordiga, konsulteerides eelnevalt Teiega ( Fastkuller, Schenker, HRX, DPD, DHL, UPS, Omniva, Itella jne.).  

 

Millisel kujul peaksin saatma logo või pildi kujundamiseks?

Logotrade kujundaja teeb Teile visuaalse kujunduse, kuidas Teie logo, tekst, sõnum või sümboolika Meie toodetel välja näeb. Selleks, et reklaamtooteid oleks võimalik ka toota ootame peaaegu alati Teie logo vektorgraafikas. Tüüpilised vektorgraafika faililaiendid on .ai , .cdr , .eps ja .pdf (vektor).

Pildifailid . jpg , .bmp jne. sobivad ainult UV trükk või Digitrükk , kuid sellisel juhul peaksid pildid olema kõrge resolutsiooniga, et trükk ei jääks udune.   

 

Kas Logo.ee kodulehel on kõik Logotrade reklaamtooted? 

Ei, Logo.ee kodulehel on väike osa Logotrade toodetest. Meie tootevalik on väga lai ja parimad tooted koos parima logo märgistusega ning asjaliku nõuga saate Meie projektijuhtidelt, kes valivad Teile välja parimad lahendused.

 

Kuidas saan parima meenete ja reklaamtoodete pakkumise Logotradest?

Parima pakkumise Logotradest saate, kui kontakteerute meie firmakingituste ekspertidega ehk meie meeskonna liikmetega, kes pakuvad Teile parimaid lahendusi. Parima pakkumise tegemiseks on projektijuhil vaja eelinfot järgmistele küsimustele: "Kellele on reklaamkingitused mõeldud?(sihtrühm)", "Kui suur on eelarve?","Kui kiiresti on reklaamtooteid vaja?", " Millist kogust soovitakse tellida?"," Mida olete varem teinud?" jne.              

         

HTTP Status Check